Telefon
WhatsApp
Jersey Sütü Hakkında…
Jersey Sütü Hakkında…

Günümüzde sıkça adını duyduğumuz Jersey sütü farklı açılardan ele aldığımızda Jersey sütünün birden fazla avantaj sağladığı gerçeği ile karşılaşırız.

Jersey İnek
Jersey İnek

Jersey inekleri çok verimli otlak hayvanlarıdır ve dünya çapında birçok farklı iklim ve coğrafya türü gelişebilir. Jersey inekleri, süt inekleri olarak dünya çapında değerlidir.

Jersey İnek Yağ Oranı
Jersey İnek Yağ Oranı

Yüksek yağ ve protein oranına sahip inek sütü denince akla gelen ilk cins olan Jersey cinsi inekler daha az doğal kaynak kullanan ve doğaya daha az karbon salan ufak yapılı hayvanlardır.

Jersey İnek Süt Verimi
Jersey İnek Süt Verimi

Daha yüksek yem dönüştürme verimliliği = Daha düşük yem maliyetleri Jersey inek süt verimliğini en iyi anlatan denklemlerden biridir.

Jersey İnek Çiftliği
Jersey İnek Çiftliği

Jersey İnek Çiftliğimizde yetişen hayvanlarımızın yemleri Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bizim kontrolümüzde yetiştirilip gerekli tük kontrollerden sonra ise Jersey İnek çiftliğinde depolanmaktadır.

Jersey İnek Fiyatları
Jersey İnek Fiyatları

Jersey İnek fiyatlarının değişkenlik gösterme nedenlerini ve satın alırken dikkat etmeniz gereken konuları kısaca ele alacağımız bir bölüm hazırlamak istedik.

6 kayıttan 1 - 10 arasındaki kayıtlar gösteriliyor